(ភ្នំពេញ)៖ នៅព្រឹកថ្ងៃទី២០ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ នៅបញ្ជាការដ្ឋានកងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី បុត្រ កំព្រា មេបញ្ជាការរង កងរាជអា...Read More
កងពលតូចថ្មើរជើងលេខ៤២ បន្តចាត់តាំងកម្លាំងចេញល្បាតសហករណ៍ត្រួតពិនិត្យ ក្នុងភូមិសាស្រ្តទទួលខុសត្រូវ
(ខេត្តឧត្ដរមានជ័យ)៖ ថ្ងៃទី២០ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ ក្រោមការដឹកនាំយ៉ាងម៉ឺងម៉ាត់ របស់ឧត្ដមសេនីយ៍ត្រី នាក់ វង្ស មេបញ្ជាការកងពលតូច​ថ្មើរជើង​លេខ​៤២ យោ...Read More
លោក​វរសេនីយ៍ឯក​ ហម​ សុខសាន្ត តំណាង​លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី មេបញ្ជាការ​ខេត្ត អញ្ជេីញចូលរួមកិច្ចប្រជុំស្ដីពីការតាមដានត្រួតពិនិត្យទៅលេីការអនុវត្តច្បាប់​ ជាមួយមហាអយ្យការអមសាលាឧទ្ឋរណ៍បាត់ដំបង
(ខេត្តសៀមរាប​)៖ នារសៀលថ្ងៃទី២០​ ខែមីនា​ ឆ្នាំ២០២៥​ នៅសាលាដំបូង​ និងអយ្យការអមសាលាដំបូងខេត្តសៀមរាប​ សាលប្រជុំអាគារ​(ខ) លោក​វរសេនីយ៍ឯក​ ហម​ ស...Read More
អាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ សម្តែងនូវការថ្លែងអំណរគុណចំពោះ លោក កាំង សៅរ៍សិរី និង លោកស្រី ឃុយ ស្រីមុំ រួមជាមួយ លោក លឹម ប៊ុនហុក និង លោកស្រី ឃូ សុខហ័ង !
March 19, 2025
(ភ្នំពេញ)៖ នៅថ្ងៃទី១៩ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ នៅបញ្ជាការដ្ឋានកងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ លោក កាំង សៅរ៍សិរី និង លោកស្រី ឃុយ ស្រីមុំ រួមជាមួយ លោក លឹ...Read More
Page 1 of 9012390
Theme images by Radius Images. Powered by Blogger.